Technická pomoc

Podpora dodavatele

Když se vyskytne problém s vaším počítačem a nebudete si vědět rady, vězte, že v tom nezůstanete sami. Kontaktujte mě a rád vám pomohu. Vždy se máte na koho obrátit.

Komunita

V případě, že si oblíbíte Linux natolik, že se budete chtít s některými problémy poprat sami a zvýšit si tak své znalosti a zkušenosti, stačí navštívit příslušná fóra (Wiki, Ubuntu, openSUSE, Mandriva) a vyhledat řešení. Pokud naleznete řešení jako první, můžete se snadno a rychle podělit s ostatními uživateli.

Vítejte ve světě Linuxu.

Servis

Poskytuji servis a opravy stolních počítačů, notebooků vč. různých příslušenství v oblasti Česká Lípa a okolí. Provádím především opravy, které velké servisy nerady provádí pro jejich nízkou výtěžnost. Např. výměnu samotného napájecího konektoru na základní desce místo výměny celé desky apod. Vždy se lze rouzmně dohodnout s vhodným řešením.

Výběr z nabídky:

  •  » instalace a konfigurace systémů GNU/Linux a Microsoft vč. software třetích stran

  •  » diagnostika závad hardware, oprava nebo výměna (obstarám téměř jakýkoli náhrádní díl)

  •  » konfigurace připojení k internetu a dalších služeb (nastavení routeru Wi-Fi, email, telefonie, komunikační software, síťové služby apod.)

  •  » přestavby a modernizace hardware, možno i protiúčtem nebo prodej na bazar

Ceník

Cena servisních úkonů a oprav výpočetní techniky je smluvní, odvislá od náročnosti a formou výhradně sousedské pomoci. Základní odměna je 300 Kč za zakázku pro počítač nebo notebook. Ostatní práce posuzuji individuálně a mohou být nižší nebo vyšší. Náklady na dopravu dle vzdálenosti a po dohodě.