Kapalný sirný koncentrát

známý pod označením Sulka

Sulka působí proti houbám, bakteriím a hmyzu na povrchu rostliny. Mohou ji také použít pěstitelé bonsají k bělení, sterilizaci a konzervaci suchých větví pro dosažení starého vzhledu.

descPřípravek neobsahuje rezidua, tzn. zbytky obtížně rozložitelných, více či méně jedovatých a v přírodě cizích látek, které se v půdě, ale i v tělech organismů, v potravinách a v krmivech vyskytují v důsledku používání stávajících synteticky vyráběných organických přípravků k ochraně rostlin. Jedná se tedy o přípravek ekologického zemědělství šetrného k přírodě.

Balení je dodáváno v HDPE plastovém obalu o objemech násobku 1 litru, řádně uzavřeném a zabaleném pro bezpečnou přepravu. Před manipulací s přípravkem je vhodné se seznámit s bezpečnostním listem přípravku. Tento je k dispozici zde ke stažení, popř. k vytištění. Přípravek má minimální trvanlivost při skladování v uzavřeném stavu 24 měsíců. Přípravek obsahuje účinnou látku - polysulfidická síra 170 g/l.

Nejčastější použití:

  • réva vinná: hálčivec révový, vlnovník révový: 4–5 %, tj. 200–250 ml na 5 l vody, před rašením nebo na počátku rašení
  • broskvoň: kadeřavost listů broskvoně: 4–5 %, tj. 200–250 ml na 5 l vody, při nalévání pupenů
  • česnek: vlnovník česnekový: 5 %, tj. 200 ml na 5 l vody, moření sadby doporučeno po dobu 2 až 3 hodin a nechat zaschnout, vydatnost 1 litru koncentrátu na 20 kg sadby

Své veškeré dotazy k přípravku prosím směřujte na kontaktní formulář.

Závaznou objednávku platnou pro rok 2019 můžete učinit vyplněním poptávkového formuláře.

Cena přípravku je 89 Kč za 1 litr. Poštovné je zahrnuto dle platného ceníku ČP pro druh zásilky Cenný balík do hmotnosti 10 kg (cca 7 litrů) a pro více zásilkou Balík Do ruky. Vzhledem k cenám přepravy ČP rád po dohodě zkusím individuálně zajistit alternativního přepravce např. Zásilkovna, PPL ParcelShop apod. Informace k provedení platby převodem obdržíte v potvrzovacím emailu.

Prosím o správné vyplnění všech údajů nutných pro zpracování objednávky. Po dokončení budou všechny údaje vymazány. Děkuji za pochopení.

 Kč